Wyfiltrować produkty:
Dostępność:

Pojęcie biurko komputerowe wykracza już poza standardowy mebel, na którym po prostu mieści się sprzęt. W tej chwili przemysł gamingowy to już nie tylko produkty, które mają na celu przyciągnięcie niszową populację, ale ogromna część rynku. Trzeba dbać o to, by każdy gamer mógł cieszyć się ze swojego hobby w najbardziej sprzyjających mu warunkach.

Wiadomo, że gracze w pełni oddający się swojej pasji, czasami poświęcają na nią nawet kilka godzin dziennie. Często jest to kilka godzin skupienia, ciągłej aktywności, a co za tym idzie, kilkugodzinne trwanie w niemalże tej samej pozie. Jakie ma to skutki dla organizmu, a głównie dla stawów i kręgosłupa? Łatwo się domyślić. Bóle, odrętwienia, a po dłuższym czasie nawet zwyrodnienia. W związku z tym biurko dla gracza musi być dopasowane do jego specyficznych potrzeb.

Tak powstało wyjątkowe, ergonomiczne biurko gamingowe DXRacer. Stworzone tak, aby grając można było w pełni skupić się na rozgrywce. Dlaczego jest takie wyjątkowe? Przede wszystkim wykonane jest z najlepszych jakościowo materiałów. Stalowa rama jest wytrzymała i odporna na uderzenia, a ponadto nadaje biurku stabilności. Mówiąc o stabilności biurka, trzeba koniecznie wspomnieć o zakończeniach nóg, które wykonane są z dobrego tworzywa oraz obracają się o 360o zapewniając łatwość ustawienia mebla w idealny sposób. Przód biurka osłania lekka tkanina.

Biurko dla gracza DXRacer posiada blat nachylony pod kątem 10o, co idealnie dopasowuje się do pozycji gracza. Dzięki zainstalowanym podłokietnikom ma on gwarancję, że długotrwałe użycie klawiatury i myszki, nie zakończy się silnym bólem w okolicach stawów łokciowych, ani odrętwieniem przedramienia. Lekki z pozoru wygląd biurka pod komputer to tylko złudzenie, pod którym znajduje się wytrzymały sprzęt, potrafiący znieść obciążenie do 50 kg. Warto też wspomnieć o tym, że stolik komputerowy zaopatrzony jest w system optymalnie dostosowanych otworów na przewody, pozwalające uporządkować wiecznie plączące się kable.

Całość w połączeniu z odpowiednim fotelem gamingowym to idealny zestaw cech uprzyjemniających spędzanie czasu przy komputerze i dbających o wygodę oraz przyszłe zdrowie gracza.

sprzedaż się skończyła
zoom image
Masz w komparatorze   produkt Zobacz
Usuń wszystko