Wyfiltrować produkty:
Filtrować wg ceny:
Dostępność:

Bóle kręgosłupa po długotrwałej pracy przy biurku? Ścierpnięte nogi podczas emocjonujących e-sportowych rozgrywek? Ogólne fizyczne zmęczenie podczas długiego siedzenia nawet przy odpowiednio dostosowanym stanowisku pracy? Być może brakuje jednego, wbrew pozorom niezwykle ważnego elementu, dopełniającego ergonomię miejsca pracy. Jakiego?

Podnóżki biurowe to ciekawe rozwiązanie, które z puntu widzenia prawidłowego ułożenia ciała podczas długotrwałej pracy w pozycji siedzącej, wspomaga dolne partie kręgosłupa zapobiegając bólowi, cierpnięciom i zmęczeniu pleców oraz kończyn. Odpowiednio wykonany i dobrany podnóżek biurowy od DXRacer, wspomoże komfort pracy pracowników biurowych czy przyjemność spędzania czasu w ramach gamingowego hobby. Dzięki niemu, Twoje nogi nie będą odczuwały zmęczenia zarówno podczas fazy odpoczynku (nogi leżące na podnóżku), jak i aktywnego podparcia (stopy stojące na podnóżku). Chroni to zarówno stawy dolnych kończyn, jak i ogólną kondycję kręgosłupa, szczególnie w jego dolnym odcinku. Podnóżki do biura DXRacer to także możliwość regulacji ich wysokości.

Materiał, z którego wykonany jest każdy podnóżek pod biurko DXRacer, to najwyższej klasy poliuretan gwarantujący optymalną wentylację. Ponadto markowe podnóżki biurowe posiadają także szereg różnego rodzaju udogodnień zwiększający przyjemność ich użytkowania. Wśród nich choćby lekką, ale wytrzymałą konstrukcje pozwalającą być im samodzielnym, dodatkowym siedziskiem, jak i antypoślizgowe zakończenie nóżek, dzięki którym nie ma obaw o przesunięcie się sprzętu podczas poprawy pozycji.

footrest FR/FX0/NR
Transport gratis
W magazynie

footrest FR/FX0/NR

670,00 zł
footrest FR/FX0/NE
Transport gratis
W magazynie

footrest FR/FX0/NE

670,00 zł
footrest FR/FX0/NB
Transport gratis
W magazynie

footrest FR/FX0/NB

670,00 zł
Podnóżek FR6033/N
Transport gratis
30.11.2021

Podnóżek FR6033/N

170,00 zł
zoom image

MERCURY STAR s.r.o., jako administrator danych osobowych, przetwarza pliki cookie niezbędne do funkcjonowania strony internetowej, do celów analitycznych, aw przypadku Twojej zgody, również do kierowania reklam. Kolejne informacje

Zgadzam się
Masz w komparatorze 0  produkt Zobacz
Usuń wszystko