Poduszki lędźwiowe

Wyfiltrować produkty:

Siedząca praca lub hobby, na które przeznaczamy kilka godzin dziennie, może doprowadzić do bólów kręgosłupa, szczególnie w dolnym odcinku pleców, jak i późniejszego ścierpnięcia kończyn, karku, a nawet silnych bólów głowy. Wynika to z faktu, że nasz kręgosłup nie ma w rzeczywistości prostego kształtu, ale przypomina sobą literę S. Z tego też powodu proste oparcia krzeseł i foteli, w których spędzamy dużą ilość czasu dziennie, wbrew pozorom obciążają nasz organizm, nie dając kręgosłupowi odpowiedniego podparcia. Jeżeli nie stać nas lub z jakiegoś innego powodu nie możemy sobie pozwolić na odpowiednio wyprofilowany, stworzony do długotrwałego spędzania czasu przy biurku fotel, odpowiedzią może być poduszka lędźwiowa na fotel lub krzesło biurowe używane przez nas obecnie.

Jak działają poduszki do krzeseł? Za pomocą uniwersalnego mocowania, mamy możliwość umieszczenia jej na stałe na wysokości fizjologicznej lordozy lędźwiowej (łukowatego wygięcia kręgosłupa w stronę brzuszną w tym miejscu). Dzięki temu, tworzy się kąt wsparcia dla naturalnego wygięcia kręgosłupa, a tym samym nie jest on obciążony podczas długotrwałego przebywania w pozycji siedzącej. Idąc dalej tym śladem, pomaga to w profilaktyce odpowiedniej postawy, jak i przeciwdziała bólom pleców.

Nie jest prawdą, że za poduszki do krzeseł wspomagające prawidłowe ułożenie kręgosłupa, może służyć wszytko. Ważny jest odpowiedni kąt, pod którym są one wyprofilowane. Dlatego też produktem godnym zwrócenia uwagi jest poduszka lędźwiowa DXRacer. Produkty tej firmy tworzone są z uwzględnieniem fizjologicznych potrzeb człowieka, a tym samym gwarantują pełny komfort i bezpieczeństwo.

Kategoria jest pusta
zoom image
Masz w komparatorze 0  produkt Zobacz
Usuń wszystko