Wyfiltrować produkty:

Zarówno zawodowy, ale i amatorski gaming nie może obejść się bez przeznaczonego do tego odpowiedniego fotela dla prawdziwych fanatyków video szaleństwa. Dlatego marka Dxracer wypuściła na rynek specjalną edycję, którą zachwyciły się najlepsze e-sportowe teamy na całym świecie. Mowa o DXRacer Fnatic, wyjątkowym, unikalnym i w pełni profesjonalnym fotelu gamingowym, dostępnym w niezwykłej edycji, oferującej jeszcze lepszy komfort z grania i prawdziwy, e-sportowy design. Przede wszystkim jest to seria stworzona dla jednego z najlepszych europejskich teamów gamingowych – Fnatic.

Wyjątkowy, ergonomiczny kształt aluminiowej ramy, optymalne wyprofilowanie poduszek i możliwości dogodnej dla każdego regulacji. To wszystko sprawia, że możemy na zawsze pożegnać się z bólem pleców, niewygodną i uciążliwą pozycją oraz innymi irytującymi dolegliwościami, mogącymi pojawić się przy nieodpowiednio dostosowanym stanowisku.

Dlatego też fotel Fnatic to najlepsze rozwiązanie zarówno dla hobbystów jak i profesjonalnych, zawodowych graczy oraz osób spędzających wyjątkowo dużo czasu pracując lub bawiąc się przy ekranie komputera. Zachwyca zarówno jako fotel gracza oraz jako fotel menedżerski.

sprzedaż się skończyła
zoom image

MERCURY STAR s.r.o., jako administrator danych osobowych, przetwarza pliki cookie niezbędne do funkcjonowania strony internetowej, do celów analitycznych, aw przypadku Twojej zgody, również do kierowania reklam. Kolejne informacje

Zgadzam się
Masz w komparatorze 0  produkt Zobacz
Usuń wszystko