Regulamin

W przypadku reklamacji zapewniamy rozpatrzenie w terminie do 14 dni.

Okres gwarancji wynosi 2 lata od daty zakupu towaru, jeżeli nie ustalono inaczej. W przypadku reklamacji prosimy o wypełnienie formularza reklamacyjnego.
Po otrzymaniu przez nas paczki rozpatrzymy reklamację i powiadomimy Państwa o uznaniu lub odrzuceniu. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty jej otrzymania.
Oferujemy ponadstandardowe podejście do ewentualnych zażaleń. Jesteśmy autoryzowanymi sprzedawcami DXRacer, zatem w przypadku reklamacji, staramy się, aby nasi klienci mieli z nią jak najmniej kłopotów.

W większości przypadków staramy się rozwiązać reklamację przesyłając klientowi nową część bez konieczności odsyłania nam części wadliwej.
Wystarczy napisać e-mail oraz załączyć zdjęcie uszkodzenia reklamowanej części.
Nie jest to oczywiście możliwe w każdym przypadku, natomiast w większości wystarczy przesłać do nas jedynie reklamację w formie pisemnej info@dxracerkrzesla.pl


WARUNKI HANDLOWE

Odstąpienie od umowy prosimy przesłać na adres (MERCURY STAR s.r.o.1. Máje 2633, Rožnov pod Radhoštěm, 756 61) lub e-mail (info@dxracerkrzesla.pl).
 Kody rabatowe Można zastosować tylko jeden kod rabatowy na jedno zamówienie.
Kody promocyjne nie łączą się. Zwrotu towaru należy dokonać w terminie 14 dni.
Towar można zwrócić do 14 dni od zakupu na adres firmy MERCURY STAR s.r.o. z siędzibą 1. máje 162, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, Czechy.
Towar powinien zostać odesłany w stanie nienaruszonym. W przypadku oznak użytkowania będziemy zmuszeni odliczyć od kwoty zwrotu wartośc uszkodzenia / zużycia produktu

zoom image

MERCURY STAR s.r.o., jako administrator danych osobowych, przetwarza pliki cookie niezbędne do funkcjonowania strony internetowej, do celów analitycznych, aw przypadku Twojej zgody, również do kierowania reklam. Kolejne informacje

Zgadzam się
Masz w komparatorze 0  produkt Zobacz
Usuń wszystko